Viskas nepriekaištingam batui

Yra daugybė batų iš kuriu galima rinktis, tačiau, kad batai taptų jūsų mėgstamiausiais, jie turi būti nepriekaištingi.  Ir tai yra būtent tai, ko mes siekiame su Caprice. "Caprice" kokybė yra ne tik matoma iš pirmo žvilgsnio, ji yra taip pat ir pajuntama. Tik geriausios odos naudojimas, puikiausias tinkamumas ir dėmėsis į detales padaro "Caprice" batus ypatingais. Taip pat, mūsų patentuota naujovė suteikia unikalią "vaikščiojimo ore" patirtį.

OnAir Inovacijos

Du-viename vidpadyje

Dvi naujovės tik viename vidpadyje: tipiškas "Caprice". Kiekvienas Caprice OnAir vidpadis turi iki 300 oro burbuliukų, kurie padeda jums mėgautis aukšto lygio komfortu su geresne klimato kontrole ir pagalvėlių minkštumu.

Geresnis klimato reguliavimas

Drėgmė gali koncentruotis oro burbuliukuose ir bus perduota per kameras kiekviename žingsnyje kai jus vaikščiosite. Tuo pačiu metu, yra paskatinta  oro cirkuliacija ir nešiotojas jaučia  patogią temperatūrą.

Geresne amortizacija

Kuo ilgiau jūs busite ant kojų, tuo daugiau ir labiau jus pamilsite Caprice batus. Kiekvienas oro burbuliukas turi paminkštinimo poveikį, todėl ne tik užkerta kelią pirmiesiems nuovargio pažymiams, bet taip pat teikia pastovų ir skatinamąjį pėdų masažą.

Kulno oro pristabdymas

Mūsų "OnAir Antishokk" technologija suteikia jums daug geresnę vaikščiojimo patirtį.

Didesnis palengvėjimas 

Jūsų nugara bus dėkinga jums už oro kameros / cilindrų sistemos naudojimą, kuri sušvelnina kiekvieną spyrį. Dėvint mūsų batus  jus apsaugot visa savo kūną, įskaitant savo stuburą ir sąnarius.Vaikšiodami pajusite kaip kulno pristabdymas automatiškai pasineria ir tokiu būdu sugeria didelę poveikio dalį. Visa tai padidina jūsų bendros gerovės jausmą ir leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis dieną.